![]() |
||||||||||
![]() ![]() ![]() ![]() |
||||||||||
|
» Nieuw: Audi TT
» Mooi maar vooral heel snel: Seat Leon FR » Milieu: de Polo BlueMotion » Volkswagen Caddy en Transporter Startline: Prijskrakers » Fleetklant aan het woord: Agfa » Miss Belgian Beauty: opnieuw op weg naar succes? » Nucleo en Garage Declerck: een hart voor kunst |
||||||||||
|
Agfa is een toonaangevend bedrijf dat zich vooral toelegt op het ontwikkelen van IT-oplossingen voor ziekenhuizen. Dankzij verschillende recente ontwikkelingen kan Agfa haar klanten een geïntegreerd platform aanbieden waarin zowel de administratieve als de klinische gegevens van de verschillende patiënten worden bijgehouden. Het Latemse Quadrat is een volwaardige dochteronderneming van Agfa en bundelt haar fleetactiviteiten bij Garage Declerck.
“Agfa laat haar werknemers de keuze tussen verschillende merken waaronder Volkswagen en Audi. Toch is het opvallend dat een groot gedeelte van de werknemers opteert voor één van deze merken. Bij Quadrat opteert meer dan 30% van de werknemers voor een Volkswagen of Audi. Bij Dotrix kiest dik 20% voor een wagen van Garage Declerck”.
Over de samenwerking met Garage Declerck kan Peter Haelvoet kort zijn: “De samenwerking is zeer goed. We werken al sinds een tiental jaar samen. Op die 10 jaar zijn er nooit grote problemen geweest. Door de jarenlange samenwerking voelen we elkaar perfect aan. Is er een probleem dan zoeken we samen met de garage achter een oplossing die voor beide partijen aanvaardbaar is.”
Wie meer informatie wenst omtrent Agfa kan terecht op deze website: www.agfa.com » Top |
||||||||||
|
||||||||||