![]() |
||||||||||
![]() ![]() ![]() ![]() |
||||||||||
|
» NIEUW: Volkswagen Touran parkeert zichzelf
» Frisse neus en nieuwe gadgets voor Volkswagen Touareg » Extra ruimte in de Altea XL » Seat en fleet: zowel voor kleine als grote wagenparken » Ombouw tot VAN: fiscaal interessant » Vermijd wachttijden met een Audi uit voorbestelling » Vlot de winter door met een goede set ruitenwissers » 85e Salon van Lichte bedrijfs-, vrijetijdsvoertuigen en moto’s » Fleetklant aan het woord: Etablissementen P. Bruggeman |
||||||||||
|
Met de introductie van de Altea XL wil Seat zijn positie op de Belgische markt nog versterken. Zijn grootste troeven zijn de extra laadruimte en de verschuifbare achterbank.
Met de achterbank in de normale positie beschikt de Altea XL over maar liefst 532 liter bagageruimte ofwel 122 liter meer dan een gewone Altea. Schuif je de achterbank van de XL volledig naar voor, dan heb je meer dan 600 liter bagageruimte ter beschikking. Een record in deze klasse.
Binnenin neemt de bestuurder plaats in een vertrouwde omgeving met de duidelijke maar toch sportief ogende tellers van de Altea. Wie achteraan zit, kan zijn of haar gerief kwijt op de neerklapbare vliegtuigtafeltjes.
» Top |
||||||||||
|
||||||||||