Declerck Rent is een dochteronderneming van Garage Declerck en richt zich op het verhuren van personen- en bedrijfswagens op korte en lange termijn. Bij Declerck Rent kan U dus zowel terecht voor een nieuwe leasingwagens als voor een minibusje voor een weekend weg met vrienden.
Een van onze Fleetklanten, Pro Duo, doet zijn verhaal.
De nieuwe A4 Avant is er! Enkele maanden na de introductie van de berline is de nieuwe Avant er nu ook. Hij is groter, ruimer en dynamischer dan zijn voorganger en is nu meer dan ooit de referentie in zijn klasse.
Dat het milieu Seat na aan het hart ligt, wisten we al. De Ibiza Ecomotive was de eerst wagen die kaderde in de nieuwe milieuvriendelijke strategie van de Spaanse constructeur. In navolging van de Ibiza Ecomotive, stelt Seat nu ook de Leon Ecomotive voor. Net zoals bij de Ibiza zorgen een beperkt aantal wijzigingen ervoor dat de Leon Ecomotive minder CO2 uitstoot en ook minder verbruikt dan een gewone Leon.
47 cm langer, 2 extra zitplaatsen & 380 liter extra bagageruimte. Dat zijn de troeven van de nieuwe Caddy Maxi. De Caddy Maxi neemt alle praktische snufjes van de normale Caddy over en vult die verder aan met extra ruimtelijke troeven.
Wat is er leuker dan op een zonnige weekenddag Uw wagen een grondige poetsbeurt te geven? Niets toch! Zeker niet als U Uw wagen kan verwennen met een reeks kwalitatieve producten.
Garage Declerck zit niet om een stunt verlegen en daarom bieden wij U bij aankoop van een nieuwe wagen uit stock een gratis GPS aan. Actie geldig zolang de voorraad strekt!
Seat Altea XL
Gezinswagen van het jaar
Reeds meer dan 20 jaar organiseert VTB VAB elk jaar de verkiezing van de Gezinswagen van het jaar. Dit jaar viel de Seat Altea XL in de prijzen in de categorie tot 24.500 euro.